O nas

FUNKCJONUJEMY NA POLSKIM RYNKU OD 1996 ROKU

Swoją działalność opieramy na technologii sitodruku, którą wykorzystujemy od ponad 20 lat. Najczęściej stosowanymi przez nas materiałami są tworzywa sztuczne takie jak poliwęglany i poliestry. Zarówno folie poliwęglanowe jak i poliestrowe charakteryzuje wysoka wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, natomiast poliestry wyróżniają się zwiększoną odpornością chemiczną i dlatego, w zależności od przeznaczenia, pomagamy w doborze materiału bazowego do wyrobu tablic znamionowych i elementów sterujących różnego rodzaju urządzeń.

DOŚWIADCZENIE W POLIGRAFII

Poligrafia jest od nieodłącznym elementem naszej działalności. Dzięki bogatemu parkowi maszyn poligraficznych mamy możliwość wytwarzania zróżnicowanych produktów zapewniając jednocześnie kompleksowość usługi. Świadczymy także, usługi t.j. lakierowanie UV, sztancowanie, tłoczenie na zimno i wiele innych.

PRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI

Stale współpracujemy z zakładami, które funkcjonują na rynku ogólnoświatowym od wielu lat i zajmują się produkcją sprzętu spawalniczego i prostowniczego.

JESTEŚMY ELASTCZNI

Ofertę kierujemy zarówno do małego, jak i dużego przedsiębiorstwa. Nowoczesne przygotowanie produkcji umożliwia realizację każdego zlecenia.


Nasza firma